Hakkımızda

hakkimizda

Protek Nakliyat Hakkında

 

1995’de kurularak şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri ile müşterilerine donanımlı bir hizmet veren şirketimiz, İstanbul merkezli nakliyat şirketi olarak güler yüzlü personelleri, geniş araç flosu ve sigortalı nakliyat hizmetleri ile sektöründe öne çıkan firmalardan biri olmuştur. Tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına donanımlı bir şekilde yaklaşan firmamız, çözüm odaklı çalışmaları ile nakliyat sektöründe her zaman güvenilir firmalardan biri olmayı amaçlamış ve bunu başarmanın gururunu yaşarken hizmet verdiği her müşterisini memnun etme gayesinde olmuştur. Firmamız güven politikasıyla hareket eden ve müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarını sürdüren bir firma olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetleriyle sektöründe her zaman uygun bir fiyat politikasıyla hareket etmiştir.

Nakliyat sektöründe yenilikçi ve modern bir anlayışla hizmet veren firmamız, bu doğrultuda son sistemli teknolojik araçları ve profesyonel personel kadrosu ile tüm ihtiyaçlara en geniş hizmeti vermektedir. Sektöründe Türkiye’nin saygın markalarından biri olan firmamız, sistemli bir şekilde hizmet vermekte, planlama ve uygulama aşamalarında müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermektedir. Nakliyat deyince akla gelen ilk firmalardan biri olarak her zaman iş kalitesi ve güven politikasıyla ön plana çıkan firmamız, müşterilerine memnun kalacakları bir hizmet sunmanın yanın da referans olabilecek bir hizmet sağlamaktadır. Firmamız bu bağlamda başarılı çalışmalarıyla her zaman tavsiye edilen firmalardan biri olmuştur.

Bu denli zor bir sektörde yıllar boyu kendini geliştirerek yenilikçi bir anlayışla hizmet vermeyi sürdüren firmamız çıtasını her zaman yükseltmiş ve yaptığı hizmetlerin kalitesini ve yeterliliğini sorgulayarak hep kendini geliştirebilme ve yükseltebilme gayesinde olmuştur.

Personellerine de müşterileri kadar değer veren firmamız bu sayede müşteri – personel ve iş arasındaki bağı oturtmuş ve bu bağın oluşturduğu sıcak ortamı iş kalitesine yansıtmıştır. Sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı oluşturmasıyla nakliyat sektörünün markalarından biri olmayı başaran firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin doğusundan batısına kadar her şehrinde sayılan ve sevilen bir firma olmuştur. Risk düzeyini her zaman minimum seviyede tutmasıyla hem personellerinin hem de müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran firmamız pazarda lider firma olma yapısını da korumuştur.

bizimle iletişime geçmek ister misiniz ?

Bizimle iletişime geçip profesyonel ekibin tadını çıkarın.

Öncelikle Protek firmasından Vedat kardeşime çok teşekkürler ediyorum tam dedikleri saatte adamları ve kamyonlari ile hazır olmaları özveri ile hızlıca çalışmaları sebebiyle kocaman bir teşekkür ediyorum ellerine emeklerine sağlık

placeholder
TANER D.

Bizimle İletişime geçin uygun fiyatla taşıyalım !